Valikko Sulje

Yhteystiedot

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@harrastemoottoriurheilu.fi

Puheenjohtaja Jarmo Moisanen p. 050 022 5497
Sihteeri Mervi Pyöriä p. 050 3440299
Rahastonhoitaja Mika Ilomäki p. 044 5782197        LASKUTUS sp: laskutus@harrastemoottoriurheilu.fi

Tiedottaja Tero Lyttinen p. 0407080573     sposti: tero.lyttinen@racewaymedia.fi

Muut hallituksen jäsenet:

Michael Flemming
Tomi Pannimaa
Mervi Pyöriä
Esa Mikkonen
Mika Ilomäki
Pekka Knuutinen

Varajäsenet

Mika Mikkonen
Petteri Mehtälä

Tekniikkalajiryhmä

Asko Eronen (vetäjä toistaiseksi) 0400214220 (miel.yhteydenottopyyntö txt tai soitot klo 15:30 jälk.) sp: asko.eronen@pankaboard.com

Tero Laitinen 0407193777 sp: tero.laitinen@hotmail.com
Jani Koskinen
Tony Ketopaikka   tony.ketopaikka@kaakamonmetalli.inet.fi
Michael Flemming 0404564261 sp: michael.flemming@harrastemoottoriurheilu.fi
Marko Tähkä 0407388548 sp: markotahka@gmail.com

Harrastemottoriurheilun rallisarjan 2022 työryhmä:

Jouko Mähönen 0400307200                 sp:jouko(a)kainuunautotex.fi
Mika Ilomäki      0445782197                   sp: mika.ilomaki(a)harrastemoottoriurheilu.fi
Mervi Pyöriä 0503440299                        sp: mervi.pyoria(a)gmail.com
Michael Flemming 0404564261              sp: michael.flemming(a)harrastemoottoriurheilu.fi
Tommi Löytynoja 0407311537                 sp:tommi.loytynoja(a)proestore.fi
Tomi Pannimaa 0453315392                    sp:tomi.pannimaa(a)harrastemoottoriurheilu.fi
Henri Marjanen  0444200255                  sp:henri.marjanen(a)habita.com
Esa Mikkonen 0405904447                      sp:esa.mikkonen66(a)gmail.com
Antero Hankonen 0505311080                sp:gadouu(a)hotmail.com
Pekka Knuutinen 0407727869                 sp:peke.knuutinen(a)gmail.com

 

Alueet

1. Lappi

Alueen yhteyshenkilö: Vesa Törmä 040 058 9683
Jäsenseurat:
– Kisa2000 Ry
– Tornion Ralliharrastajat Ry
– Vanttauksen huolto Oy / SnowRallyRings
– Sodankylän Moottorikerho Ry
– Kemin ykkösautourheilijat Ry

2. Pohjois-Suomi

Alueen yhteyshenkilöt: Jarmo Moisanen 050 022 5497 / Jouko Mähönen 0400 307 200
Jäsenseurat:

– Ralli Team Kainuu Ry
– JokkisRace Ry
– Revolt Racing Team Ry
– Keskipiste Racing Ry
– Vehkaracing Ry

3. Länsi- ja Sisä-Suomi

Alueen yhteyshenkilö: Riku Ainasvuori 0503495821
Jäsenseurat:
– Rallimiehet Ry
– Yellow Racing Team Ry
– Hämeen Moottoriseura Ry
– Laitehuolto Timo Rossi Oy / Scuderia Rossi
– Urjalan Harrastemoottoriurheilijat UHMA Ry
– Vitikan Urheiluautoilijat Ry
– Racu Oy
– LTM-Motorsport Ry
– Ralli Team Palokka ry
– Tyrvään Moottorikerho ry
– Satapirkan Ralliseura ry
– Pohjanmaa Racing Team ry

4. Itä-Suomi

Alueen yhteyshenkilö: Esa Mikkonen 040-5904447
Jäsenseurat:
– Harrasteralli Ry
– Sonkajärven Urheiluautoilijat Ry
– Scuderia Savo Ry
– Kontio-Racing Ry

5. Lounais-Suomi

Alueen yhteyshenkilö:
Jäsenseurat:
– LL-Racing Ry

6. Etelä-Suomi

Alueen yhteyshenkilöt: Michael Flemming 040 456 4261 / Jan Söderström 0400 466 415
Jäsenseurat:
– South West Motorsport Ry